Agikiki9

Jde koupit balíček office na ipad 2 ? Jestli jo prosim stránku přes kterou jde koupit :) děkuju

Odpovědi
Jsemtady

Veskere aplikace pro ipad najdete vyslovene v apple store. (Tam kde kupujete, nebo stahujete ostatni aplikace.) Aplikace z jinych zdroju standartne nemuzete stahovat. Nejsem si jist, jestli existuji primo office, myslim spis ze tam najdete prohlizec souboru office, mozna umozni i drobne upravy. Ipad je proste na konzumaci obsahu a ne jeho tvorbu, stejne jako jine tablety, mozna s vyjimkou tech s win8. Ale zkuste se do doho obchodu s aplikacemi podivat, treba prece jen neco naleznete.
Doplňuji:
http://m.zive­.cz/microsoft-uvedl-office-pro-iphone-hycka-ale-jen-uzivatele-office-365/a-169349/?textart=1

Tak zmema uz nejake to office na itunes store najdete. Je zdarma ale musite mit predplacene office365 .. a je to spis na iphone ac je to s ipadem kompatibilni.