setapouch

Jde Firefox nastavit tak, aby již jednou otevřenou adresu otevřel při druhém volání v jiném okně?

V jednom okně otevřu odpovedi.cz. Otevřu nové okno a do adresního řádku zadám opět odpovedi.cz. A firefox mě přenese na první okno, což mi vadí. Pokud to jde, kde, jak?

Firefox for Ubuntu 38 canonical 1.0

Odpovědi
arygnoc

tam to nie je chyba ff, ale ubuntu, kde je viacnásobné spustenie strážené v lockfile (nespúšťa sa nový ff, ale okno – a to duplikáciu otvorených záložiek nepovoľuje).

skúšal si pidof?

;-Q

JájsemRaibek

Mně to jde úplně normálně.

Migi

Urcite. Zkousel jsem to na me SGS6 a v firefoxu jsem v klidu otevrel pod sebou 2× odpovedi.cz Asi zalezi i na masine.