lukino185

Jde do mobilu nainstalovat WIFI ?

Doplňuji:
nemám mobil na drátě :D

Nejlepší odpověď
Itter

Wifi je hardwarová záležitost, takže pokud v mobilu není, tak tam ani nebude.

Další odpovědi
tuCZek

Pokud tvůj mobil neobsahuje potřebný hardware,žádný software na světě Ti nepomůže.
(teda si myslím :)
Ovšem nevím zda by třeba nemohl funkovat usb wifi,jako je do notebooků

Děda Louda

To máš mobil na drátě?

anonym

do toho doplnění otázky bylo roumější spíše uvést JAKý máš tedy telefon, značka/model … jinak těžko radit.

Já...

Nelze. „Itter“ má recht. To jako by si chtěl do auta domontovat klimatizaci nebo airbagy…