OndrisekCZ

Jde darkorbit na tabletu??

Zkoušel jsem hrát na tabletu darkorbit , flash Player mám, vše načte, ale v herním okně dám start a obrazovka tohoto okna zčerná , grafiku na tab mám docela dobrou, a čtyřjádrový procesor (1,2Ghz), flash v prohlížeči jede, ale ne načte hra, mohli byste mi poradit prohlížeč nebo co může být špatně???? Moc díky za odpověď a android je 4.2.2 moc díky…

Odpovědi
Supercom

No to opravdu nevím. Ale tablety asi nejsou navrženy ke hraní takovýchto her. Je to jako kdybyste chtěl jezdit v Porsche s volantem z formule. Taky by to asi nešlo. Ledaže byste volant předělal tak, aby šel nasadit na Porsche a propojit vše jak má být, ale ten volant do Porsche nepatří a dalo by to hodně práce a stejně by to nejspíš nešlo. Stejně jako by jste musel předělat OS tabletu aby dokázal přečíst tuto hru. Možná to někomu jde a máte tam akorát nejakou chybu. Já jsem to nezkoušel. Nejspíš tato hra není kompatibilní s Androidem. Hodně štěstí :)

antonio127

Mě darkorbit funguje na internetovém prohlížeči puffin ,který je placený ale je i zdarma v apk.