NoNamer

Jde akvárium předělat na terárium pro želvu?

Jak bych to mohla udělat?
Nejen, že ho tak prostě využiju, ale aby se dalo zavírat a mělo všechny strany :)
Doplňuji:
Je to suchozemská želva a nejde vůbec o zařízení. Jde o přidělání strany která chybí, abych do něj nemusela sahat shora ale abych měla nejlíp nějaký dvířka a 6 stran bez díry nahoře.

Chci upravit akvárium na terárium jakože tu nádobu.

Odpovědi
anonym

Pro vodní želvu? Vodu pryč, kamínky pryč, doprostřed jeden větší kámen, aby tam mohla na něm sedět, zas přidej vodu, tolik, aby v ní byla ponořená když plave a místa tolik, aby se tam mohla pohodlně otočit, žádné rostlinky, stejně by je všechny zničila, jen světlo, má ráda teplo, tak pozor, aby se nespálila o nějakou žárovku. Vodu musíš často vyměňovat, čím větší želva, tím rychleji špinavá voda, vysávej ji hadicí.navrch můžeš dát třeba nějaký sklo.
http://www.mlsny­kralik.cz/galle­ry/tmp/files/N%C3%A1h­res%20%C5%BEel­v%C3%A1ria.jpg
nebo pro suchozemskou želvu? to už t nebudu psát, tady si to přečti, to bude lepší:
http://www.rambo-zelvisky.estran­ky.cz/clanky/te­rarium/suchozem­ska-zelva-terarium.html

anonym

Nebylo by zajímavější předělávat želvu na terárium/akvárium? Viděl jsem tisíce domácích zvířat žijících volně v bytě. Či pokud nějaký domeček měli, pak jej v něm majitelé moc nenechávali. Zkrátka – nevidím důvod kdoví jak vyhrotit bydlení želvy. Stačí aby domeček splňoval environmentální podmínky jejího přirozeného prostředí…

mikulasjis

Dobrý den. Jaké máte? Já přemýšlím o koupi tohoto terária https://netob­chodak.cz/tera­ria/5548-repti-planet-terarium-sestavitelne-120x45x60cm.html a chtěl bych do něj také želvu. Máte zkušenosti s výrobou na zakázku? Vyjde to levněji?

anonym

Matesax
„tisíce domácích zvířat“ volně v bytě jsem teda ještě neviděla, ale želvu zamotanou v kabelech za stolem ano, želvu s poškozeným krunýřem, kvůli tomu, že skočila z balkonu taky, želva je dost choulostivá, to terárko nějaký význam asi má