maia

Jde a pokud ano jak se lze připojit k internetu přes iphone do ipadu

Když mi paní operátorka vnucovala neomezeny tarif, rekla mi ze je mozne se pomoci telefonu konkretne mam iphone 3gs a tudiz pripojeni na internet pomoci datove sluzby ze sim karty (nemyslim nyni wifi) spojit nejakym zpusobem s ipadem a vytvorit tak jakousi sit, tudiz by my mel dungovat internet pokud spojim tato dve zarizeni kdekoliv je jen pokryti site a ja se mohu pripojit. Moje otazka je jak se tomuto „jevu“ vubec rika a jak to mam na mych zarizeni provest. Jakozto technicky amater si nevím rady :( děkuji S
Doplňuji:
Pro doplnění mám ipad 4 wifi :)

Odpovědi
ADSL.cz

Na svém iPhone zvolte nastavení. Klikněte na 4. položku z menu – Osobní hotspot. Po otevření záložky vpravo nahoře osobni hotspot zapněte.
Nyní si vezměte svůj iPad a zvolte nastavení a druhou položku WiFi. Zde vyberte WiFi síť s názvem vašeho iPhone a opište heslo, které vidíte v otevřeném menu v iPhone-nastavení-osobní hotspot.

Tímto se iPad spojí s iPhone a bude využívat internet z iPhone. Je potreba mít iPhone dostatečně nabitý, protože v tomto režimu celkem žere baterku.

Hodně štěstí s nastavením přeje www.adsl.cz

Reezo

Stačí když si zapneš hotspot Wi-fi. to nadeš nejspíš v nastavení, někde u wi-fi.