MadAnnie

Jazykový tandem. Jak na to?

Našla jsem si partnera, který mě bude učit anglicky a já jeho česky. Bohužel jeho znalosti češtiny jsou mizivé, ba přímo žádné. Kde tedy začít? Co jako první učit? Zda slovíčka nebo gramatiku? Kdyby měl někdo zkušenosti, tak by to bylo naprosto dokonalé! Děkuji za případnou pomoc 🙂

Nejlepší odpověď
quentos

no, odpověď na druhou otázku je víc než jasná… gramatika se nedá dělat bez slovíček; bez gramatiky se v cizině domluvíte, bez slovíček nikoliv…