ceener

Jazyková škola po roce-status „student“ ?!

Můžu se přihlásit do kurzu „Pomaturitní studium“ na rok 2014/2015 se statusem studenta , když jsem maturoval v roce 2012/2013 ? Tento rok jsem chtěl zkusit oborové studium na mé škole, ale nějak to nezvládám. Status studenta jsem nikdy nepřerušil. Jde mi o zachování statusu studenta v tom „Pomaturitním studiu“. Děkuji za případné odpovědi.

Odpovědi
Wang

Pokud jsi odmaturoval, tak ano.
Zavolej si klidně přímo na studijní a ověř si to, ale neměl by to být žádný problém.

ivzez

Není to možné. Status studenta získají v jazykovém pomaturitním studiu
pouze ti studenti, kteří domaturovali v posledním školním roce.
Pro školní rok 2014/2015 půjde o studenty, kteří odmaturují nyní
(nebo na podzim – opravné maturity).