p-e-t

Jawa Dandy 50 jak to je s tou výškou?

Chci se zeptat, chci si koupit motorku Jawa Dandy 50 a nekde píšou, že je malá, ale třeba na videích kdyz ji vidm tak mi malá nepřijde. Jak to tedy je? Jsou různé velikosti? Já fakt nevim :) Je mi 16 a nevim jestli to name nebude nejak maly nebo tak… poradte mi prosim…

Odpovědi
Rocker

Zajdi se podívat k prodejci Jawy,tam si jí můžeš i vyzkoušet.

lukas.lukas

Nezáleží na velikosti…, tahle motorka je 100% dost velká na tvůj věk (nemyslím ve výkonu ale ve výšce)…,netrap se tim, na světě jsou i horší věci.Prostě si ji kup !