Javorový sirup

Prosím Vás, v jakém obchodě se dá koupit Javorový sirup…v Brně. Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
kenyrts

nemusíte nikam chodit,stačí objednat,

Zdroj: http://www.hy­perzbozi.cz/zbo­zi/javorov%FD%20si­rup/1/

Další odpovědi
Nuk nuk

Nejsem sice z Brna, ani ho neznám příliš do detailů, ale v denšní době už u nás lze javorový sirup celkem bez problémů koupit v každém hypermarketu a dokonce někdy i v menších prodejnách. V Tescu jej najdete buď mezi přísadami nebo v potravinách pro mezinárodní kuchyni. Pokud jej nenajdete tam, zajděte do nějaké z prodejen zdravé výživy.

rady74

Javorový sirup jsem viděl v albertu.Nebo zkus jiný superhypermarkety.