spicerius

Javascript-co vytvořit?

Zdravím,
bereme javascript a máme udělat nějaký jednoduchý prográmek-ve třídě jsme dělali třeba BMI-zadej hodnoty a vypočítá ti to tvé BMI. Řekl nám ať tedy doma naprogramujeme něco podobné. Naprogramovat není problém, ale co?
Něco kde se zadávají hodnoty, může je to vypsat, nějak vyhodnotit prostě něco jako to BMI. Nemáte,bitte, nějaký nápad? Vielen Danke

Odpovědi
pl4toon

Co třeba nějakou měnovou kalkulačku? Nákup, výkup, průměr, cena za 100, vzájemné přepočty, atp. To by nemuselo být složité.

anonym

Výpočet datumu smrti… nic jiného mě nenapadá :D