Sojina

Živnostak na prodej maloobchod mam, prukaz neni problem, ale co vse chce hygiena, nevite?

Nebo spus kde secto da vycist?Zda staci vse jen skladovat v suchu v obchode a vzadu za pridejni mustnosti…popr. zda tam musi byt treba nerez,pozadavky na zachod, umyvadla atd…ale to v obchodech snad nebyva…spis takove pozadavky co lidi necekaj ale hygiena po tom jde.Normalni clovek je cistitnej, ale u jidla to bude podle me hodne hlidane.

Pokračování otázky
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-vse-potrebuji-k-prodeji-cukrovinek-orisky-v-cokolade-polevach-susene-ovoce-seminka-hyg-normy-na-obchod-skladovani

Nejlepší odpověď
Lamalam

Na co se ptáš???

Další odpovědi
quentos

Nezakládejte novou otázku; doplňte tu původní. Takhle nikdo neví, na co navazujete.

Drap

Pokud chceš doplnit otázku, musíš doplnit původní, nebo se ptát v diskuzi. Takto nikdo neví o co ti jde.
Poradím ti osvědčený postup. Zajdi si na příslušnou hygienu předem, zeptej se jich, co vše a jak musíš mít a je to bez problémů. Tady ti nikdo neporadí. Mohu ti potvrdit, že různé hygienické stanice mívají i částečně rozdílné představy.

JájsemRaibek

Zajdi si na hygienu a domluv se s nima, aby ti poskytli info o osobě způsobilé, která vykonává činnost ne však kontrolní, ale poradní v oblasti hygieny. Tato osoba příjde na provozovnu a podle prohlídky ti sdělí, co vše bys měla doplnit, aby případná kontrola z hygieny proběhla v souladu s předpisy. Tato porada stojí přibližně dva tisíce, ale vše budeš mít v pořádku.

Zde nějaké info:
http://www.pod­nikatel.cz/clan­ky/pri-startu-podnikani-si-pohlidejte-hygienu/

Mc Merkurion

… místo těhle nesmyslnejch otázek (kdo má dohledávat, na kerou to navazuje), si dojdi na živnosťák, a tam se zeptej, z vlastní zkušenosti, ti mohu říct, že co kraj, to jiný mrav (přestože zákon platí všude stejnej, ale bohužel, ouředníci, co chodí po kontrolách, si ho vysvětlujou pokaždý jinak, holt, asi se pořádně neučili, a teď jim nezbejvá, než buzerovat … ) …

ivzez

Podnikání obzvláště v oblasti, kterou zamýšlíte,
toho požaduje tolik, že Vám na podobnou otázku
na žádném fóru nikdo neodpoví (není pro to dost
prostoru).

Doporučím se obrátit přímo na hygienu.