Avatar uživatele
FelloGamerYT

Proč má Jaromír Soukup tolik pořadů?

Na TV Barrandov vysílají několik pořadů Jaromíra Soukupa…
Mě by strašně zajímalo,
proč má tolik pořadů,
dokonce prodej aut a nějaký e-shop…???

Chce být středem pozornosti, nebo chce víc peněz…??

Jaromír Soukup vlastní Barrandov,
ale proč má sakra asi 10 pořadů.
Peněz má prý dost,
takže mu to asi nestačí a chce víc.

Zajímavá 0 před 1589 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

Sis odpověděl sám. Je to kombinace faktorů. Egocentrismus, exhibicionismus. Všimni si i programové skladby. Podle mě nemá TV Barrandov co vysílat. Nemá lidi, protože se na jeho TV vykašlali. Kdyby se TV jmenovala SoukupoBurešoZemano TV bylo by to přesnější. Pak si myslím, že tam pere prachy, podle toho, že si tam sám dělá reklamu na svoje další aktivity. Jen si ještě musí uvědomit, že Zeman s prezidentsvím končí, Burešovi taky hoří koudel u zadku… Podle mě s prachama někde zmizí a pak i v propadlišti mediálních dějin.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

A proč ne? Je to jeho věc. Ve své televizi si může dělat co chce. Žádná omezení zde neplatí. A proč to dělá? Udělá si pořad přesně takový jaký si představuje bez velkých nákladů.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pepa25

Protože nemá soudnost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Protože ho to baví. A je tam „doma“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Já myslím že dobrej právník by jej mohl dostat i do báně za katr. https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/%C5%A0varc_sys­t%C3%A9m

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Edison

Zjentku, dobrej právník dostane za katr koho si umane. 😁 Ale nemyslím, že by Soukupovo podnikání nějak souviselo se švarcsystémem.

před 1589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Drape, mýlíš se. Dělat si může co chce jedině díky Zemanovi a Burešovi. Jinak tu máme zákony a RRTV a další orgány regulující média.

před 1589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
elkon

Pouze zaujaté kecy.

před 1589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Ano. Hlavně Soukopovo. 😁

před 1589 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek