Shady

Jan nakládáte s těly mrtvých mimozemšťanů?

zahrabete je do země, nebo je hodíte jen do popelnice?

Nejlepší odpověď
ten který je

Co si to hulil za svinstvo?

Další odpovědi
Banán88

podle toho odkud jsou a na co je chci.. standartne vyuzivam : olej, nebo sladkokysely nalev, vapenata voda ..

Nevíteto?

Já si je vycpu a vystavím… 🙂

Rocker

Máme tady kontejnery na tříděné mimozemšťany.

anonym

Kdepak, to by byla škoda, těm vlasatým ušmiknu vlasy a prodávám na paruky, u plešatých využiji kůži z temene na výrobu bubínků, nebo z páteře na výrobu kabelek, ostatní do polívky, nebo zavařím

cliwe

To já jsme dělala pitvu v Roswellu, byla pravdivá a ne že ne. Ačkoliv to původně začalo jako operace zraněného mimozemšťana.