Larissa

Jam mám vytvořit vlastní webovku?

Ahoj,
nemám na mysli ty příkladu webnode, estranky nebo blog…

Myslím normální…

Třeba www.XXX.cz/eu

Potřebuji HTML kódy? Jak na ně převést text?

Prosím! A taky, aby se tam dalo třeba zaregistravat atd…

Nejlepší odpověď
chudst

Nez si koupite vlastni domenu (www.xxx.cz), doporcuju si to zkusit nanecisto na nejakem freehostingu ( http://wz.cz ).

Tohle neni tak jednoduche, potrebujete znalosti nejen HTML a CSSka, ale aby se tam dalo zaregistrovavat, tak i znalosti PHPcka. Neni to otazka mesice, za mesic se rekneme naucite vytvaret nejakou kostru stranek. Aby stranky byly pouzitelne (vc. PHPcka), je to spis otazka jednoho roku.

Na jednoduche stranky (staticke – bez registrace… – jen text a grafika), doporucuju http://www.jak­psatweb.cz/

=============­========

Dalsi moznost je pak vyuzit nejaky WYSIWYG editor (pracujete v nem jako ve Wordu a vysledky se prevadi na HTML kod). Nicmene tento HTML kod je pekne prasacky a vypada to vetsinou pekne skarede a neprofesionalne.

Další odpovědi
Hykam

Pokud chcete doménu 2 řádu tak si ji musíte zaregistrovat, potom si musíte někde koupit hosting, kam stránky nahrajete.
Pokud si již budete platit hosting, tak by jste měla stránky mít připravené k nahrání na server.
Předpokládám, že nemáte ani ponětí jak se programují web stránky, proto by pro vás asi bylo nejjednodušší je vytvořit na tom webnode, estranky a pod. u nich si zaregistrovat doménu, zakoupit hosting a vaše stránky pojedou na vaší doméně druhého řádu. Žádný webnode nebo estranky se vám v adrese již objevovat nebudou.