Filipos120

Jalke jsou vaše zkušenosti s oborem BMT na fakultě zdravotnických studií na Technické univerzitě v Liberci?

Chtěl bych se zeptat jestli má někdo zkušenosti se studiem na Technické univerzitě v Liberci konkrétně s obore. Biomedicínská technika na fakultě zdravotnických studií, ale i jiné obory pokud jste tam studoval někdo. Budu rád za jakoukoli odpověď.

Odpovědi
anonym

Sice nemám, ale spíš bych tě odkázal na stránky školy, nejlépe existují fb skupiny, kde už jsou studující. Píšu to proto, že tady je malá pravděpodobnost, že by se do tak konkrétní oblasti někdo vešel. Určitě mají komunitní stránky. To jen takový tip, tohle mám ze zkušenosti. A taky, každý to vidí jinak a pokud tě obor baví, tak se ho drž.