dust8

Jakými způsoby zjistit, kdo přebírá cizí kontrolu nad PC během nečinnosti?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Otázka jednoduchá, odpověď natolik rozsáhlá, že nemá smysl odpovídat. Tak jako tak bys potřeboval usilovné vzdělávání v problematice. (Což je očividné, když se právě takto ptáš.)

Ono už dopátrání se k „původnímu terminálu“ není sranda a dostat se od něj k tomu, KDO za ním sedí také ne. (Pokud to není úplný blbec – „kinderhacker“, který např. stáhne a použije nějaký „účelový soft“ vymyšlený někým jiným/zdatnějším.) ;D :D :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.