dust8

Jakými způsoby se zasloužilí mafiáni dokázali zbavit své minulosti, aby začali někde pryč nový život?

Odpovědi
aliendrone

Zbavit se minulosti? A ono to nějak JDE? :o ;) :D :D

ivzez

Nijak, protože minulosti se zbavit nelze.

Lze změnit totožnost, přestěhovat se dostatečně daleko a začít se věnovat něčemu jinému.
Ovšem ta minulost stále zůstává, je jen otázkou času, kdy „vyplave“.

Humiprenks

Tak koukej ty čakramakramen prachovník 8, myslím že odpověď je jasná: mařka, bylinky, houbicky a par jointů.

led

Podľa médií… mnohí to (vraj) riešili prechodom do oficiálnej podnikateľskej sféry, prípadne vstupom do politiky.

aliendrone, takto naivne " :o " sa tváriť môže naozaj len mimozemšťan, alebo ten „kto vie, ale nepovie“.

aliendrone

led>>> Ó nejpůvabnější orchideo z pekelné zahrádky… Takto naivně si to může představovat jen Její Excelence velvyslankyně PEKLA (či jiná diplomaticky chráněná osoba). ;) :D :D

Věřte mi, minulosti se NEJDE zbavit, maximálně se můžete více či méně úspěšně pokusit udělat za ní „tlustou čáru“. Pak už je to jen otázka času a faktoru štěstí, KDY se Vám odvrhnutá minulost nějakým způsobem vrátí (ať již jakoukoliv formou) jako bumerang. My droni vesmírem skrz naskrz tažení o tom víme svoje. ;) :D :D

led

Najúžasnejší dron z Dronoviec, ja sa nepokúšam zbaviť minulosti, práve naopak, cestujem časom, vo všetkých smeroch. Takže nemám dôvod a ani záujem rušiť minulosť svoju, ani minulosť iných bytostí. Veď v skutočnosti tento samotný text je v čase vášho čítania už minulosťou mojich myšlienok.