Complex

Jakými způsoby se dá odtravnit zarostlé hřiště a jde to nějak i pokud možno bez větší námahy?

Nejlepší odpověď
Drap

Ideální způsob, který používali naši předkové je použít sůl. Koupíš několik kilogramů soli, trávu posypeš, tam kde ji chceš mít pryč. Když chceš obdélník vysypeš pravidelný obdélník a pustíš tam dobytek, nejlépe krávy. Za pár hodin máš trávu která byla posolená dokonale pryč.

Další odpovědi
aliendrone

Všechny možné způsoby už z principu vypsat NEJDE. Z těch relativně lehkých např. zalití totálním herbicidem > Roundup, NaClO3 (jinak též známý a tolik milovaný Travex) ;) :D :D