bolak

Jakými všemi způsoby se dát dobít vodafone karta?

Nejlepší odpověď
Kric.ouwner

Přes terminál Sazky ( Jediný T-Mobile neobnovily smlouvu ) , V tescu na pokladně , předplacenou dobíjecí kartou , z bankomatu jednorázovým příkazem ( nebo i z internetového či telefoního bankovnictví ) , z jiného paušálního mobilního čísla , na pobočce Vodafonu , a to je asi tak ty nejčastější .. 😉…

kapka

K odpovědi Kric.ouwnera už asi není co dodat. Tak jen přidám odkaz na jednoduché dobíjení přes net. Dá se to dobít i kreditkou, takže nemusíte momentálně mít žádné peníze v hotovosti nebo na účtu. https://dobije­ni.vodafone.cz/?pro­mo=topup-pw3