dust8

Jakými různými způsoby lze rezavý řetěz kola dostat do původního stavu?

Odpovědi
Kepler

Naložit do petroleje, nafty nebo benzínu a očistit ocelovým kartáčem. Dál záleží na tom, čím budeš řetěz mazat. Pokud klasickým olejem, nic víc není třeba. Pokud moderními mazadly (třeba teflonovými spreji), mělo by se to ještě odmastit lihem, tedy další koupel a vysušit.