zjentek

Jakými možnými způsoby by se dalo finančně vytěžit ze situace, kdy 25 letá žena s dítětem sama vypadá jako 10 leté dítě?

Jak na tomto úkazu/její osobě vydělat, když je například nemajetná?

Odpovědi
elkon

Hm, taky už máš dost, jen nevím, jestli je to tím horkem.

Lgee

může vypaat maximalně tak na 14 :D

Kazatel

Může z ní být „herečka“ do filmu V síti2, nebo jáná volavka na svádění mužů toužících po neopotřebovaném mase. A ani nebude vadit, pokud bude sama žít v polyamorním vztahu a souložit napříč s několila bytostmi naráz.

Rokio

Pokud chlap má pohlavní styk s dospělou ženou, ale domnívá se, že jí je 14 let (a méně), jedná se o trestný čin ve stádiu pokusu.

Dotyčná žena pak na muže může podat trestní oznámení a je šance, že něco na něm vysoudí.

zjentek

Rokio chlapi to zde v diskuzi sice správně vysvětlují, snaží se, ale mně se i tak líbilo cos napsal, pálí ti to, takové jako ty povinně do vlády! (;

Dochy

Rokio: Za podvod žena těžko něco legálně získá. Je možné chlapa hnát před soud v trestní kauze, pokud bude dostatečně zřejmé, že chtěl sex s nezletilou, ale žena nebyla nijak poškozena, není důvod aby něco získala.

Mravenec

Rokio, myšlenka a skutečnost je rozdílná věc. Pokud je ženě reálně 24 a styk mají dobrovolně, nemůže mu za takové jednání být sděleno obvinění. Nenaplní žádnou skutkovou podstatu.