Kutak

Jakými faktory mohou být negativně ovlivněny hodnoty diskontní míry z pohledu evropského ekonomického vývoje?

Jakými faktory mohou být negativně ovlivněny hodnoty diskontní míry z pohledu evropského ekonomického vývoje? Diskontní míra je myšlena jako hodnota nákladu na kapitál při oceňování podniku, nikoliv sazba, kterou vypisuje ČNB.

Nejlepší odpověď
tom004

Pro vypracovávání domácích úkolů,určitě najdeš vhodnější stránky.