☺♥Jana ♥☺

Jakými cviky lze nejlépe dosáhnout vypracovaného bříška? Popřípadě jak často, či jiné tipy.

Dobrý den, chci se zeptat jaké znáte nejúčinnější cviky na břicho, případně přesně na jaké svaly a jak často tyto cviky zařazovat. Dále by se mi hodily i nějaké ty typy, jaké změny udělat, či co si pořídit. Předem děkuji za odpověď. ;)

Nejlepší odpověď
barcaspicova

Plank,je to dobrý cvik na břicho (kdyby jsi chtěla vědět na jaké svaly přesně tak si to najdi na internetu). Dělala bych ho každý den nebo alespoň obden je velmi jednoduchý,nezabere moc času a navím se dá dělat na několik způsobů. K planku nepotřebujes žádné speciální pomůcky stačí ti chvíle času a malililinkato místa

Další odpovědi
Anikitos

Plank, jak už tady radí baraspicova, je dobrý. Ale ještě bych k tomu přidal sedy lehy, sklapovačky, nebo běh, vznosy na hradzdě (být zavěšený/opreny o hrazdy a zvedat nohy). Nejideálnější je to střídat.

Dobré je celkové cvičení: kliky, dřepy a přitahy na hrazdě. Zabírají na víc partyjí, jejich zatinanim, prokrvením celého těla atd…

Ve fitness mívají speciální stroje na cvičení břicha, kde si člověk může i nastavit v jakém úhlu chce cvičit, popř s jakou váhou.

Muso

Ahoj, začnu od konce – doporučuju si pořídit nějakou aplikaci do mobilu. Já používám tuhle:
https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.fitifyapps.bwco­re&hl=cs
Jsem spokojený, vážně to funguje. Můžeš si určit délku cvičení, některé cviky přeskočit… Klidně vyzkoušej i jinou aplikaci, třeba najdeš ještě něco vhodnějšího pro dívky.
https://play.go­ogle.com/store/se­arch?q=abs%20wor­kout&c=apps&hl=cs