JájsemRaibek

Jakým způsobem zrušit aktualizaci Win10 z Win 8.1, aniž bych přišel o pozdější nabídku aktualizace?

Ještě jsem neklikl na nabídku, že upgrade je k dispozici, ale při každém zapnutí ntb se systémem Windows 8.1 mi vyjede okno s nabídkou upgrade.

Jak zrušit tuto nabídku?

Už jsem našel a tam mi to píše zrušit rezervaci. Zároveň mi to píše, že zrušením mohu ztratit nárok na bezplatný upgrade. Tak nevím.
Na jednu stranu to nechci uspěchat – času dost, ale na druhou stranu nechci to oznámení při každém zapnutí počítače.
Ví někdo, jak to vyřešit?

Nejlepší odpověď
brillant

Zkuste http://www.techbit­.cz/2015/windows-7-8-a-notifikace-pro-upgrade-na-windows-10/

Další odpovědi
jmhad

Můj názor je, že tohle zrušit po určitou dobu nejde. Je to reklama systému W a vlatně jeho právo, že když jeho jakýkoliv systém používáme, on nám může nabízet co chce

arygnoc

najjednoduchšia vec na svete (w8.1):

  • kliknite na hlavnom paneli na tú malú šipku u hodín (zobrazit skryté ikony)
  • přizpůsobit
  • gwx (>stáhnout si windows 10< nastaviť na „skrýt ikony a upozornění“)
  • ok

voala!

😉

skrytím ikony (nezobrazovaním) nestratíte nárok na bezplatný upgrade na w10.
akurát vás ikona nebude otravovať v oznamovacej oblasti.

😉