zjentek

Jakým způsobem zloděj na videu rozbil to okénko?

Z toho nekvalitního záznamu mně calá ta rozbíjecí akce přijde jaksi moc snadná, jako by to sklo na tom bytelném vozu rozbil bez jakýkoli potřebný energie, nobo s minimem vynaložený energie. Jak to ten filuta udělal? Zde:

https://www.no­vinky.cz/krimi/467686-pohotovi-mladici-zpacifikovali-v-centru-prahy-zlodeje-ktery-vykradal-auto.html

Nejlepší odpověď
Kepler

Všiml jsem si, že před rozbitím ten týpek něčím přejel po skle. Předpokládám, že to bylo něco velice ostrého a udělal znatelnou rýhu. Boční skla nejsou vrstvená (jako čelní) a pak stačil nevelký úder a sklo se rozsypalo.

Další odpovědi
kurec

Stačí velice ostrý předmět a jen lehce klepneš na sklo a je to

autacek

Pokud máš pevně v ruce něco kovového, tak to není nemožné. Skla jsou dělány tak, aby se po nárazu rozsypala na drobné kousky.