stebka

Jakým způsobem vyjmout baterii (po odpojení kabelů) z usazení Kia Venga 2016?

Jakým způsobem vyjmout baterii (po odpojení kabelů) z usazení? V příručce majitele není návod.

Původní neotázka
Vyjmutí baterie z Kia Venga 2016.

Odpovědi
Kepler

Nevím jak je to řešeno ve tvém autě, ale v mém Oplu to bylo fikaně řešeno tak, že byl nutný dlouhý nástrčkový klíč, který jediný byl schopný povolit matku na dně dutiny pro AKU. Ta matka držela tvarovaný kousek plechu, který tu baterku fixoval na místě.

anonym

Tam máte novou baterii , ta tyto mrazy vydrží .
Jinak to bude s tím dlouhým nástrčákem ze přední strany.