bolak

Jakým způsobem ve filmu Interstellar vyřešili ten problém s potravinama?

Asi mi něco uniklo, na Zemi byly písečný bouře, po čase už šla pěstovat jediná potravina a to kukuřice, ale i ta vypadala že bude brzo končit, chlápek se vydal do vesmíru, odkud posílal vzkazy svý dceři, a pak najednou všechno bylo OK. Jakým způsobem to teda vyřešili? Co jí mohl radit tak zásadního, a proč ji to normálně neřekl na Zemi? Sem tam jsem u filmu spal, přiznávám.

Odpovědi
Rukas

Pokud jsem to dobře pochopil… tak se jim nějak povedlo odcestovat na jinou planetu. A v té laboratoři měli ještě nějaké rostliny, tak je akorát zasadili tam. :)