sykorecka

Jakým způsobem si vyžádat od exekutora zpět peníze, které zabavil na mém bankovním účtu.

Dobrý den, zajímalo by mě jakým způsobem mám nyní postupovat. Na můj účet byla uvalena exekuce, kdy já a můj bývalý manžel jsme byli označeni jako povinní. V té době jsme již byli rozvedeni a já jsme si zažádala o vyloučení exekuce, protože jsme měli i za trvání manželství rozdělené vlastnictví, což mám potvrzené soudním rozsudkem (nesouhlasila jsem s manželovo podnikáním). Na tomto základě mě vyloučili z exekuce, nyní čekám na odblokování účtu ale bohužel jsem při jednání na bance zjistila že veškeré mé peníze z účtu již zmizely. Zajímalo by mě zda existuje nějaký formulář či postup jak si je vyžádat zpět.
Děkuji za odpověď.
JS

Nejlepší odpověď
anonym

Zkuste si zajet k te firme – exekutorske . Snad jsou to " take lidi " , ale ja jsem dost naivni. V nejhorsim k advokatovi. ☹ ? -iv-

Další odpovědi
nanule

Normalne napiste proste exekutorovi ze bylo rozhodnuto tak jak uvadite, dejte k tomu kopii rozsudku a svoje cislo uctu. Nic sloziteho nevymyslejte, takove informace staci.