Kelt

Jakým způsobem si převedu to, co je na obrazovce Youtube, na nějakou stránku?

Na Youtube si třeba najdu nějakou skladbu v notách a chtěl bych si to, co vidím, nějakým způsobem zachytit (třeba vyfotografovat) a pak to přenést na nějakou stránku a pak s tím dále pracovat. Napadlo mne Malování, ale mám malování 3D a nic mi nezabírá. Na myši žádné funkce pro to nemám. Poslední možnost, na kterou jsem přišel, je fotit to na tablet. Takže uvítám všechny rady zkušenějších. Děkuji.

Nejlepší odpověď
seraphico

Nepíšeš na čem sleduješ ten YouTube, ale předpokládám, že na PC. Tak zmáčkni klávesu „Printscreen“, běž do Malování a zmáčkni ctrl+v

Další odpovědi
aliendrone

Já jen dodám, že „obyčejné Malování“ (tedy nikoliv to „3D“) se u W10 schovává v „Příslušenství Windows“, kdyby něco. ;) :D :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.