MacChill

Jakým způsobem si nechat sponzorovat web?

Nejlepší odpověď
Drap

Nevím, jestli by se ti podařilo získat přímého sponzora , a potom už nezbývá nic jiného než reklama.

Další odpovědi
Emefej

Sponzoring nikdy není zadarmo, sponzor za vložené prostředky očekává protislužbu.

Velmi záleží na tématice webu. Pokud máš web s komerčně zajímavou tématikou a s dostatkem originálního a kvalitního obsahu, neměl by být se sháněním sponzora velký problém.

Pokud provozuješ web s tématikou, která se nedá komerčně využít, tak to problém bude.

Lenenka

záleží na zaměření webu. Pokud se týká nějaké dobročinné činnosti například pomoc slepým lidem nebo boj proti chudobě… Je možné nějakého dobrodince sehnat. Co jsem slyšela, tak například http://www.web­node.cz/ takovét stránky podporuje a dává jim služby zdarma.

Zdroj: www.webnode.cz/