mirlin

Jakým způsobem si mohu zadat do Avataru libovolný obrázek / fotku /.

Nepotřebuji 1 000 006 odpovědí / ani * / ,

nevidím možnost , jak si nainstalovat foto z Picasa.

Děkuji Mirlin

Nejlepší odpověď
iceT

Pokud se jedná o avatar tady na odpovědích,tak možnost je propojit účet odpovědí s FB.Tedy pokud si na profilu FB změníš profilovku,tak při propojení účtů se ti tady obrázek nahraje.Foto z Picasa na profil FB mělo jít použít.

Další odpovědi
Lucijej

Fotku z Pacasa sem dát nejde. Mežnosti jsou jen dvě – předvolený avatar anebo v případě přihlášení přes facebook se ti tu zobrazí profilová fotka z fb.

mirlin

Tak jo díky.

iceT

hezké