IvkaH

Jakým způsobem šetříte životní prostředí ?

Nejlepší odpověď
Drap

Snažím se chovat a žít ekologicky a v souladu s přírodou.

Další odpovědi
Rokio

Třídím odpad. Třídím to samé, co elkon. Také se skoro nikdy nekoupu, protože se sprchuji. Dále neodhazuji odpadky na ulici a nedělám v lese nepořádek. Kromě toho využívám městskou hromadnou dopravu, která je více ekologická než jízda autem.

paul1

Třídíme odpad, hnojíme pole a zahradu vlastním kompostem (králičí bobky a zahradní a kuchyňský odpad)

elkon

Třídím plasty, sklo a papír.

Ametyst

Nekupuji potraviny v plastech, pokud existuje papírová nebo skleněná alternativa. Nepoužívám jednorázové tašky. Popelnice nám tu nevyváží, tak se musím ekologicky postarat sama, a jednou za čas vytřídím odpad.

zdenek l

Používám LEDdiodové žárovky.

Krupice

Ách ty ženy…Jakým? Rozumným.

michalds

Třídím papír, plasty, sklo a kovy. Mám malou spotřebu. Nevlastním auto. Jezdím MHD.

Ivko

Tridime odpad, pouzivame ledky, neplytvame vodou – tu studenou pred koupanim nenechavame odtect ale mame ji na zalevani…

Allousek

Začala jsem s tím není to tak dlouho a začala jsem s tříděním odpadu, koupila jsem si čistící přípravky, co jsou šetrné k životnímu prostředí a takhle postupně pokračuju.

Millisek

Allousek: Jaké ty eko čistící přípravky používáš ? Odpovídá tomu to složení ?

Vercule

Koukni na wereco.store je to takový eko shop, kde mají jak dekorativní kosmetiku, tak i čistící prostředky a spoustu dalšího.

zdenek l

Chodit pěšky bosý, ale ani to už se dnes nedá. Ve městech obcích na chodnících, náměstích, parkovištích je nastříkán Roundup. Bylo by to více škodlivé, než zdraví prospěšné.