_136

Jakým způsobem se mohu stát majitelem své vlastní oděvní značky s ochrannou známkou ®?

Rád bych zkusil navrhovat vlastní oděvní a obuvní značku s ochrannou známkou ® a stát se tak majitelem vlastní oděvní značky a zkusit prorazit ve světě módního stylu. Jaká mě podle vás čeká cesta k úspěchu a výdaje ke splnění oděvního snu?

Odpovědi
Drap

To je snadné. Zaregistruješ si značku, ať už jako firma nebo soukromá osoba a to je všechno. Potom už jen vyrábět žádané zboží a prorazit na světové trhy. K tomu samozřejmě patří i solidní reklama nejen někde na plotě, ale ve všech našich i světových médich.

https://www.jan­brauner.cz/sluz­by/ochranne-znamky/dotace-na-ochranne-znamky/?utm_sou­rce=seznam&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=tvrk-sxl-ochranne-znamky-dotace-em&utm_conten­t=Registrace+zna%c4%8d­ky&utm_term=re­gistrace+zna%c4%8d­ky

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.