Avatar uživatele
Reezo

Jakým způsobem se dopravujete do práce?

Zajímalo by mě, jaký způsob dopravy upřednostňujete do práce?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? quentos, briketka10, anonym před 3984 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Jiný způsob dopravy. (jaký)?

Pouze na přivýdělek a pěšky ))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Jiný způsob dopravy. (jaký)?

Pěšky. Mám to sedm minut chůze a na jedno z externích pracovišť cca 20 min. chůze (druhé externí pracoviště je ještě blíž než hlavní).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lucijej

Jiný způsob dopravy. (jaký)?

pěškobusem – mám to 25 min. v tempu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

Jezdím autem

Auto …(kdyz je hnusne) ..Kolo (kdyz je pekne ) nekdy mam dvojboj ..;D rano jedu autem a kdyz je pekny pocasi tak necham auto na firme a jdu pesky po ceste to vezmu prez knajpu dam nejaky pivkopkecam a pokracuji domu …kdyz to ale prezenu tak to resi taxik…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Využívám MHD

Doplňuji:
Neznečišťuji ovzduší, nemusím kupovat benzín, ani hledat vhodné zaparkování. Pokud bych mohla, chodila bych pěšky, popř. jezdila na kole (jednu dobu jsem na něm jezdila do práce ).

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Jezdím na kole

levá, pravá- dvoutakt ,)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jiný způsob dopravy. (jaký)?

Doplňuji:
Všelijak… Pěšky, na jízdním kole a občas jsem se svezla traktorem nebo automobilem. Momentálně jsem na delší pracovní dovolené, ale podle všeho budu do práce jezdit autobusem do nejbližšího města.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Jezdím autem

Doplňuji:
Musím autem, mám to 45 km a jiná možnost než auto dnes už není. Dříve jsem jezdil vlakem.

Upravil/a: Emefej

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Jiný způsob dopravy. (jaký)?

Doplňuji:
Pěšky,mám byt přímo ve škole,kde pracuju.

Upravil/a: Rocker

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
brillant

Využívám MHD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pl4toon

Jiný způsob dopravy. (jaký)?

Doplňuji:
Autem, na kole, pěšky, MHD, podle toho v jakém stavu se vykopu z postele. A jestli jsem nezaspal :)

Upravil/a: pl4toon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Jiný způsob dopravy. (jaký)?

nejezdím do práce, jsem nezaměstnaná :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ladaadal

Jezdím autem

Doplňuji:
Nebo na motorce, když je počasí.

Upravil/a: ladaadal

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jezdím autem

Musím podotknout, JEZDIL JSEM autem.Nyní jsem nezaměstnaný.Autem jsem musel, protože sami podnikatelé to vyžadovali.Chtěli abychom byli flexibilní, což znamená kdykolv přijít nebo odejít z práce.Požadovali když nějaký pracovník nepřišel na směnu, zůstat přesčas (čili dvanácku) a ten kdo měl přijít na odpolední tak musel přijít dřív (takže opět dvanácku).Bydlím na vesnici a za komunistů nám jel autobus na všechny směny (autobus z odpolední rozvážel lidi do dalších třech vesnic, v poslední vesnici měl řidič místnost kde přespal a ráno nabíral lidi na ranní směnu), nyní autobusy odbourali, tak se na žádnou směnu člověk nedostane.
Dříve jsem dojížděl do 5 km vzdáleného města v létě na kole, v zimě autobusem, dneska to není možné, protože všechny fabriky v tom městě jsou zlikvidované a máme čí dál větší vzdálenosti do práce (nyní jsem dojížděl 30km).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Poklička

Jiný způsob dopravy. (jaký)?

Doplňuji:
Pouze pěšky do prace

Upravil/a: Poklička

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HugoCharles

Jezdím autem

Doplňuji:
Nerad čekám na přeplněné MHD, které jede pozdě, pomalu a velkou oklikou k cíli.
Stejně jako mačkání se v malém prostoru s cizími lidmi, kteří povětšinou nedbají na osobní hygienu (pot, zápach z úst), šíří infekční nemoci (kašlou bez zakryté pusy) nebo jejich malé děti křičí a dělají bordel.
Ve špičce je v Brně MHD je prostě očistec. Večerní nebo noční spoje, to už je něco jiného..

Upravil/a: HugoCharles

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

Jezdím na kole

a když napadne sníh tak pěšky…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
.anezka.

Jiný způsob dopravy. (jaký)?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
dudu

Kolego lahny vězte, že musím zareagovat na Vaši nostalgii po starých zlatých časech. Bydlíme cca 25 km od Brna a chalupaříme cca 11 km od Tišnova. Zde ve všední dny jezdí autobosy směrem na Blansko a na Brno každou hodinu a vlaky na trati Brno – Letovice jsou vypravovány dokonce ve čtvrthodinových taktech!! IDS v Jm kraji prostě nemá chybu.

před 3984 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Já bydlím v Krkonoších a dříve jezdily autobusy každou hodinu buď na jednu stranu do okresního města (Náchod) a nebo na druhou stranu do dalšího okresního města (Trutnov).Nyní jezdí jen jeden autobus a to s dětmi do školy.Dříve nám také jezdil autobus na návštěvu do těchto nemocnic, dnes je to odbourané.
Ono ve vnitrozemí je daleko lepší spojení vesnic než v okrajových částech republiky (Šumava, Krušné hory, Krkonoše).
Řekl bych, že komunisti se starali více o blaho lidí (i když to třeba někde dotovali) než toto zřízení.Myslím, že lepší pro společnost je když ráno jedou dva autobusy na ranní směnu než když musí 30–40 aut denně vyjíždět (jenom z naší vesnice).Jenže tenkrát se o to postarali ředitelé fabrik (dávali požadavky na ČSAD) a podle toho jezdily směnové autobusy, kdežto dnešní společnost všechny tyto výdaje hází na jedince (hlavně že je to ekonomické, nemusí to být ekologiké a ty občane se starej jak se dostaneš do práce).

před 3984 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

Díky za poněkud smutnou informaci.

před 3984 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek