jakým způsobem se člověk stává rentiérem?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Investuje a pak žije jen z příjmů do toho, do čeho investoval.

Další odpovědi
hanjimka

Celý život někde spoří,nebo investuje a pak pobírá pravidelnou třeba měsíční rentu.Nebo má to štěstí a zdědí peníze které mu mohou být prav. vypláceny.

hanulka11

Znám takové manžele-velmi oba elegantní ,již delší čas v důchodu…on byl zřejmě nějaký podnikatel , chodí pravidelně do kavárny na kávu, procházky po městě pak si zajdou na oběd sejdou se s přáteli a dny jim takto slastně ubýhají. Zřejmě si dost našetřili ,aby si v důchodu jen užívali společných chvil a nehonili se za ničím. To jsou rentiéři.

vagra

Nejjednodušší/a tu vám doporučuji/ z možností je narodit se pokud možno jako jedináček hodně bohatým rodičům,kteří vám své hmotné statky odkáží.:-)
Ty pak výhodně investujete a žijete z toho,co vám tyto investice vynesou.