JarkaHor

Jakým způsobem řešíte nechuť k sexu?

Odpovědi
GM

Pořídila bych si nového milence😁.

Filip84

No, když je baba nechutná, je i nechuť k sexu. A není to, že je baba nechutná, nutně vždycky (jen) fysická záležitost, některé prostě nejsou přitažlivé. To bejvá, nic mimořádného.

Jinak platí to, co jsem ti napsal u měkké klády.

zjentek

Chviličku počkám, dopřeji si krátkou přestávečku…

paul1

Občas se to stává, člověk není stroj, nebo robot (ale bude se to stávat i tam, když se vybijou baterky). Žádná tragedie to není, ona chuť s zase vrátí.

aliendrone

Co je to za blbost? Já řeším „chuť by BYLA, jen ty síly občas nějak chybí“. A protože nejsem tak trpělivý jako zjentek, tak to vyřeší modrý zázrak. 🙂

Mravenec

Nijak, další nesmyslný a osobní dotaz.