_136

Jakým způsobem reklamovat hodinky které jsem koupil z druhé ruky?

Nejlepší odpověď
Schluker

Pokud jsou hodinky v dvoulete zarucni lhute a doslo k podpisu s mlouvy o postoupeni prav kupujicimu, pak u puvodniho prodejce. Jinak prodavajici, od ktereho jste je koupil, ruci pul roku za skryte vady.

Další odpovědi
Drap

Pokusit se s prodávajícím dohodnout. Jiná možnost neni, pokud nemáte uzavřenou kupní smlouvu, která by takový případ řešila.

Kelt

Zaplatil jsi původní cenu jako v obchodě? Dostal jsi záruční list? Tak si nech hodinky otestovat a pak se domluv s prodávajícím o vyrovnání a vrať mu ty hodinky. Určitě tě někam pošle a něco ti řekne.