zjentek

Jakým způsobem rádi pijete čaj?

Raději ho usrkáváte, nebo ho raději pijete po lžičkách? Nebo jinak? Jak?

Odpovědi
alik360

Vyliju do dřezu.

Justin1

Když je čaj v čajové konvičce horký, naleju si půl hrnku, nechám ho v hrnku vychladnout tak, aby byl příjemně teplý, potom upíjím a dolévám si tak, aby se v hrnku více vychladlý čaj míchal s méně vychladlým čajem z konvičky.

Drap

Nejraději ho piji z hrnku ostatní nádoby se mě neosvědčily.

Filip84

Ze sklenky, přes kostku cukru, citron už je v tom.

da ny

Upíjím, někdy usrkávám :) a piji z hrnku. Alespoň teplý. Studený, ani ledový čaj nejsem schopná pozřít. Musela bych ohřát nebo dolít horkou vodu ;D