WalterBishop

Jakým způsobem převážet matraci autem?

Potrebuju odvézt matraci autem. Jedna se o Ford Focus hatchback.
Bohužel se kupuje již rozbalená. Stane se s ni něco, pokud bude nějakým způsobem přeložena?

Jak ji mám vozit, na střeše určitě nechci.

Odpovědi
Schluker

Vetsina matraci se nesmi prehnout. Pokud nechcete vozit na strese, tak se nabizi na voziku za autem anebo si pujcit jine auto. Treba dodavku.

anonym

Dodávka

Kepler

Nepřekládat! Pokud se pravá přední a druhá sedačka dá sklopit, vejde se i do Trabantu. Záleží na rozměrech. No a když bude z kufru trochu čouhat, taky se svět nezboří.