Miroslavst

Jakým způsobem posílit imunitní systém při přicházejícím chřipkovém období?

Vitamíny apod. to již zde bylo popsáno, ale dá se ještě nějakým způsobem posílit imunitní systém?
Já se dočetl toto. Myslíte, že to funguje?

http://www.no­vinky.cz/zena/vzta­hy-a-sex/223688-chcete-zarit-cely-den-doprejte-si-ranni-sex.html

Nejlepší odpověď
dudu

Nemohu, než opakovat co jsem zde nedávno napsal:

  • je to především o prevenci. Dlouhodobě praktikuji otužování, ráno na lačno piji v teplé vodě rozmíchanou lžíci medu a skořice, obden se večer opaluji horským slunkem. Snažím se neprochladit, zejména od nohou a vyhýbám se v rámci možností větším sešlostem lidí. Díky otužování jako zimu pociťuji až teploty pod mínus deset, netrpím, rýmou, kašlem ani angínami.

Další odpovědi
anonym

Nevím,jestli je to právě kvůli nachlazení,ale úplně na konci tohoto článku je doporučení,které je na to fungování tím pravým ořechovým.

Málče

Já užívám PREVENTAN a funguje to. Výborné jsou i echinaceové kap­ky.

venkovan

Rum, slivovice, kontušovka, svařené víno. Když se vše dobře smíchá,tak je na výběr, proč je mi špatně. Zda po míchanici či od chřipky.
Dělám venku, věčně propocený, profoukaný, ledové nohy když musím pracovat ve vodě, ve sněhu, ruce promrzlé když dělám se stroji které se celý den musí držet, či když dělám ve sněhu a vše se promáčí, chodím do obchodů pro jídlo a chytají se mne virózy, nachlazení víc než první ve sportce.

Michal Kole

Otužování

panenka

No něco na tom pravdy bude 🙂

Neonka

Jak jde o zdraví, tak se nemá vynechat žádná příležitost si to zdraví takto tedy zajistit. 🙂

mosoj

Pozdě ! Chřipka je virového původu. Tím nechci říct, že otužování a příjem vitaminů jako prevence nepomáhá. Když nic jiného, měl by být průběh onemocnění mírnější.

jendahun

Já si dám každý večer čajovou lžičku propolisové tinktury do štamprle vody.Musím zaklepat,dva roky se mi to osvědčuje.