Avatar uživatele
Miroslavst

Jakým způsobem posílit imunitní systém při přicházejícím chřipkovém období?

Vitamíny apod. to již zde bylo popsáno, ale dá se ještě nějakým způsobem posílit imunitní systém?
Já se dočetl toto. Myslíte, že to funguje?

http://www.no­vinky.cz/zena/vzta­hy-a-sex/223688-chcete-zarit-cely-den-doprejte-si-ranni-sex.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? anonym, panenka, jendahun, modrypezotek, anonym, iceT před 4831 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Nemohu, než opakovat co jsem zde nedávno napsal:

  • je to především o prevenci. Dlouhodobě praktikuji otužování, ráno na lačno piji v teplé vodě rozmíchanou lžíci medu a skořice, obden se večer opaluji horským slunkem. Snažím se neprochladit, zejména od nohou a vyhýbám se v rámci možností větším sešlostem lidí. Díky otužování jako zimu pociťuji až teploty pod mínus deset, netrpím, rýmou, kašlem ani angínami.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nevím,jestli je to právě kvůli nachlazení,ale úplně na konci tohoto článku je doporučení,které je na to fungování tím pravým ořechovým.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Málče

Já užívám PREVENTAN a funguje to. Výborné jsou i echinaceové kap­ky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Rum, slivovice, kontušovka, svařené víno. Když se vše dobře smíchá,tak je na výběr, proč je mi špatně. Zda po míchanici či od chřipky.
Dělám venku, věčně propocený, profoukaný, ledové nohy když musím pracovat ve vodě, ve sněhu, ruce promrzlé když dělám se stroji které se celý den musí držet, či když dělám ve sněhu a vše se promáčí, chodím do obchodů pro jídlo a chytají se mne virózy, nachlazení víc než první ve sportce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Otužování

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

No něco na tom pravdy bude 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Neonka

Jak jde o zdraví, tak se nemá vynechat žádná příležitost si to zdraví takto tedy zajistit. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Pozdě ! Chřipka je virového původu. Tím nechci říct, že otužování a příjem vitaminů jako prevence nepomáhá. Když nic jiného, měl by být průběh onemocnění mírnější.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Já si dám každý večer čajovou lžičku propolisové tinktury do štamprle vody.Musím zaklepat,dva roky se mi to osvědčuje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek