postcd

Jakým způsobem plánujete, že zemřete?

a jaké kroky podnikáte aby k tomu došlo tím vámi zvoleným způsobem?

Nejlepší odpověď
led

Neplánujem svoju smrť, plánujem svoj život.
Môj plán: žiť z dôchodku čo najdlhšie, sľúbila som to jednému ministrovi sociálnych vecí po jeho úsporných opatreniach.

Další odpovědi
briketka10

Jakým způsobem to netuším
a zatím žádné kroky neplánuju
Ty ano :)

Drap

Neplánuji. Považuji takové plánování za bezpředmětné

lexx

všechno je určeno předem jak program v mašině…možná jako velitel či řidič bojového vozidla nebo astronaut při nebezpečné misi, to asi ne, pro vyšší věk by mě již nevzali ani jako pasažéra

bolak

plánuju že zemřu násilnou smrtí, plánuju to od svejch asi 16. let, všude sem to tenkrát rozhlásil že se tak stane, když se nás učitelka ve třídě ptala kde se vidíme asi tak za nějakých (?) let, ale zatím se k tomu nikdo nenachomejt..

termín který jsem určil uplyne cca 4 měsíce, tak nevím nevím jestli mi to vyjde..

barbakan: myslíš že měl někdo podobný přání jako ty, ale opačně?

ptáč

Po těžké únavě z práce zemřu ve spánku, kdy si bude chtít srdeční sval odpočinout. Budu smrdět, než tělo dají do igelitu. Datum by mělo být. To je pravda, která zvítězí. Mělo by to být ve dnech zhruba po 25. dni, kdy už mám vše zaplaceno. V pondělí, kvůli poslednímu setkání s kolegy v práci, ale nevylučuji Neděli, abych už nemusel vstávat. Ono to zní jako legrace, ale je to fakt.
Ještě se musí upřesnit jaké
počasí
v době mého odchodu z těla bude: Jak bylo včera před sto lety?

marci1

Takovouto věc neplánuji. Žiji dneškem. 🙂

anonym

Smrt neplánuju.

gecco

Až začnu v tomto kontextu plánovat, dám ti vědět…
;-DDD
Zatím neplánuju…
😉

anonym

To se myslím naplánovat nedá, jen si to můžu přát…ráda bych zemřela doma, mezi svými, do žádné nemocnice nechci.

anonym

Moje krédo je: umřít v devadesáti letech na 18– ti leté panně!

Kelt

Přál bych si aby mne ve sto i více letech zastřelil žárlivý manžel. Nepodnikám zatím nic, protože se ještě nenarodil

bububabu

Smrt si plánují jenom sebevrazi!

ptáč

bolak, to se nestane! Osobně tě budu bránit.

bolak

a když říkáš bránit, myslíš ostrým koncem nože opakovaně do zad?