Jakým způsobem otevíráte dopisy?

Nejlepší odpověď
redy

Dřív jsem je trhala, ale to už neplatí, mám nožík na dopisy, jenže mi už nikdo nepíše ☹
To máš samej mail, MMS, nebo skype.
Prostě nožík leží ladem 🙂

Další odpovědi
quentos

Jak kdy, jak od koho… od přátel nožem, jiné roztrhnu prstem…

anonym

Nožem, nůžkami a to doma.Pokud jdu od schránky (ta je přes ulici, protože bydlíme na vesnici a pro pošťáky je už daleko dojít až k baráku), tak jakýkoliv jiný ostrý předmět co je zrovna po ruce, drát, hřebík, klíče od domovních dvěří (otvírám těma zoubkama, mám fabku).

Dismas

Prstem.

Vampires

Tahle je taky dobrá :) Já používám čtyři prsty. Dvouma držím obálku (levá ruka, palec + ukazovák) a dvoma (pravá ruka, palec + ukazovák) jemně, ale obratně trhám. Jsem v tom už docela dobrej.

Drap

Prstem, tužkou, zkrátka tím, co je právě po ruce.

anonym

trhám, také skoro vždy natrhnu psaní

anonym

Redy? Daný uživatel již dnes obdržel maximální počet hodnocení.

redy

barbakan bohužel – jsem na tom stejně.
🙂