Complex

Jakým způsobem nalévat pivo do půllitru, aby se tvořila co nejmenší pěna?

Odpovědi
Kepler

Tradičně se říká, že se má proud z pípy nechat stékat po stěně sklenice. Tak se to dá udělat i „jedním vrzem“. Ale jinak to závisí na mnoha dalších faktorech. Proud piva by neměl být podoben proudu koňské moči od velkolepého penisu až na zem, ale čepuje se jemně „na hladinku“. Více zde: https://www.al­koholium.cz/jak-spravne-cepovat-pivo/

Rokio

Naklonit půllitr pří čepování piva.

miroslav.bk

„Po skle“, pivo se nelava jedine „po skle“..