Avatar uživatele
Michal Kole

Jakým způsobem mě bude Policie stavět, když pojedu s autem po dálnici a jak mám bezpečně zastavit a umístit vozidlo?

Jak mě bude policie stavět normálně, např. když mě bude třeba SPZ nebo výfuk viset z auta jak oběšenec ?

Jak mám na dálnici bezpečně zastavit Policii České republiky – dálničnímu oddělení, abych neohrozil sebe, policejního příslušníka a ostatní automobilové motoristy a účastníky silničního provozu?

http://zpravy­.idnes.cz/na-dalnici-u-velkeho-beranova-zemrel-clovek-a-shorela-dve-auta-ptq-/krimi.aspx?c=A130301­_161433_jihla­va-zpravy_mv

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4065 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
jpau

Dostaneš od nich pokyn ve formě nápisu na světelné ceduli u nic vzadu na autě typu „Sleduje mě“ apod. pojedeš za nimi a oni si tě navedou např. na nejbližšší čerpací stanici.

Samozřejmě, pokud jedeš v něčem co přímo ohrožuje ostatní účastníky silničního provozu (např. něco z Tvé vlastní produkce) tak může být postup odlišný…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

Vrať se do autoškoly…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Braník

raději nikam nevyjížděj,ve zprávách toho bylo už dost!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

myslim ze policie te nebude zastavovat na dalnici …ale pokud uz musis zastavit ..zavada na aute nebo neco jineho…zapnout vystrazna svetla >vystoupit i s osadkou auto..dat za auto varovny trojuhelnik musi mit oblecenou reflexni vestu …a odejit z dalnice aby nehrozila srazka z blbcem…no a zavolat odtahovku …uz jsem vydel blbce na dalnici na lane :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Šance, že bys ty vyjel a jel autem po dálnici je víc než malá.
A pokud to nevíš, vrať se do autoškoly.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nimbus4

Nijak. Jelikož nejsi způsobilý k právním úkonům a máš diagnozy vylučující získání řidičského průkazu, stavět nemusíš, protože ani nevyjedeš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lukas.zmizik

pokud se rozhodnou tě zastavit, předjedou tě a rozsvítí nápis „follow me“ – následuj mne – a odvedou na nějaké místo za sjezdem nebo na čerpací stanici.

ale mne před olomoucem zastavila dálniční policie s busem plným děcek těsně za sjezdem a abychom tu jejich jakousi kontrolu řešili na bezpečném místě, byl sem nucen na té dálnici asi 40 metrů couvat abych z ní pak mohl sjet na tu jejich odstavnou plochu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

ty máš řidičák?? jestli ano tak doufám,že tě nepotkám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek