Jakým způsobem lze zformátovat flash paměť když mi nechce komunikovat s PC?

Existuje nějaká pomoc nebo vychytávka když mi Flash disk nejde zformátovat vůbec, pokud otevřeu Tento počítač tak jí mám k dispozici. Chci li na ni odeslat jakýkoli soubor tak se objeví hlášení vložte disk. Pokud otevřu vlastnosti tak obsazeného místa je 0% a volného rovněž 0%. Co teda s tím? Hodit do koše? Díky za náměty a rady.

Nejlepší odpověď
rynek878

Pokud otevřete Tento počítač a flashku vidíte,tak stačí na ni kliknout pravým a vybrat z nabídky naformátovat,potom by nemělo nic stát v cestě na flashku něco uložit,toť vše.

Další odpovědi
mosoj

Formátování a zápis jsou dvě rozdílné věci.
Zkuste tento počítač, disk, zformátovat. Pokud to nepůjde je flasch paměť zřejmě vydná. Formátujte buď NTFS nebo Fat 32. Podle toho jak máte naformátovaný hlavní disk s OS.

martin1659

taky mužeš zkusit tento počítač,spravovat a správa disku.a změnit písmeno pro jednotku.hodně s tím mají potíže visty