A7

jakým způsobem lze vložit do spisu u okresního soudu nové dokumenty v průběhu řízení

V průběhu soudního řízení – byly konány 3 stání a čeká se dálší – občansko právní spor v otázce placení nájmu – se ve spise objevili nové doklady . Nenašli jsme žádná označení číselná ani kolky na dokladech

Odpovědi
standa

Pokud nepočítám zaslání dokumentů ke konkrétnímu případu poštou a mám na mysli, že dokumenty přinesu na soud osobně, tak je do spisu lze „vložit“ jedině přes tzv. podatelnu.

POkud jste při nahlížení do spisu (jako účastníci řízení) objevili nějaké podezřelé listiny, tak na jejich existenci upozorněte soud a nejlépe písemným podáním.