Jahoda

Jakým způsobem lze dostat film z PC do TV?

Existuje ještě nějaký jiný způsob, než přes flashku? Tu momentálně nemám, jelikož mi ji rozkousal pes. Ne, že by to bylo nějak nutné, ale ptám se i pro zajímavost. Kdyby se to ale nějakým jiným způsobem podařilo, byla bych ráda.
Jak to tedy provést bez flashky? Jde to vůbec?

Předem moc děkuji.
Doplňuji:
Kapko, to jsem zapomněla dopsat – Jak to jde bez použití flashky a vypalování. Doma nemám žádný volný disk. V obchodě mají inventuru. Nemám jak koupit.

Nejlepší odpověď
kapka

Vypálit na disk a pustit v dvd přehrávači.

Další odpovědi
tom004

Jestli jsem správně pochopil a film máte v počítači, potom stačí pokud máte na PC a TV HDMI konektory, oba propojit a televizi použijete jako externí monitor.

Michal Kole

Starší grafické karty mají S-Video konektor nebo kompozitní výstup.

Potřebujete kabel kde je na jednom konci S-video konektor a na druhém cich nebo S-video konektor a na druhém konci také S-video
konektor
Pokud vaše televize nemá Cich nebo S-video konektory tak potřebujete SCART redukci

http://www.czechcom­puter.cz/produc­t.jsp?artno=86107