dust8

Jakým způsobem jste získali dobré přátele?

Nejlepší odpověď
Edison

Náhodou. Zajímavé na tom je, že předem to člověk nikdu neví.

Další odpovědi
Kepler

Pokud mi jeho osobnost seděla, pak jsem mu nějak pomohl. Pak zpravidla pomohl i on mně a bylo to.

aliendrone

Nejdřív definuj „dobrého přítele“, protože každý si pod tím představí něco jiného. Každopádně jsem přesvědčen, že VĚTŠINA lidí NEMÁ OPRAVDU DOBREHO PŘÍTELE, i když si to MYSLÍ. ;) :D :D

Kelt

Každopádně nejde podat univerzální návod.

zjentek

Nijak. Nerad beru a rád dávám, čili mně NIKDO nevěří.

elkon

Osobním kontaktem, třeba i od dětství (ale není podmínkou), někdy se z toho vyklube přátelství.

Kajoch

Přirozenou náhodou.Pokud si sednou obě strany, pak to není žádný problém.
Pozor však na biovampýry!

zbyndo

Dobrí priatelia sa nedajú získať,oni sa v našom živote objavia,a zbadáme to po nejakom čase, že sme si sadli, či v riešení problémov,alebo zábave,pri chvíľach veselých,ale aj smutných