kanylka

Jakým způsobem je možný převod naspořených prostředků z anglického penzijního fondu do českého?

Jak převést peníze ze zahraničního penzijního fondu do českého?Lze to?Za jakých podmínek?Jedná se o Penzijní Fond České pojišťovny.Díky za radu,spěchá to

Odpovědi
sakai

ČS nemá v Anglii penzijní fond, tedy jde o převod mezi dvěma finančními skupinami. Pak je jedinou možností peníze v Anglii vybrat (pošlou to i sem na soukromý účet) a vy pak z něj uděláte převod do PF ČS. Důvodem je nutnost platbu vybavit tak, aby ji ve fondu identifikovali správně a to vám v cizině asi nezajistí. Nehledě na to, že PF takové platby nepřijímá.